На Всеукраїнській конференції говорили про викладання „Етики віри”


Усі учасники конференції висловилися за якнайшвидше введення „Етики віри” у шкільні програми. Головними аргументами при цьому були „низький рівень духовності серед молоді”, а також „відсутність свободи вибору у вивченні походження людини”. Останнє священнослужителі пояснили тим, що сьогодні походження людини в школах вивчають лише з погляду теорії Дарвіна, не пропонуючи при цьому учням „альтернативного теологічного вивчення історії походження людини”.

Директор інституту педагогічних наук Іван Бендя заявив на конференції, що в його установі вже ведеться робота над створенням програми викладання „Етики віри”.

За словами І Бенді, головною особливістю нового предмету стане „інтимно-особистий діалог учнів з викладачем”. Однак точної дати завершення роботи над програмою Іван Бендя не назвав. Що ж стосується викладачів, то, як повідомив кореспондентові Ъ прес-секретар Української Православної Церкви Київського Патріархату ігумен Євстратій (Зоря), проводити уроки „Етики віри” будуть тільки віруючі викладачі.

Однак і цього разу точні терміни початку викладання в українських школах „Етики віри” під час конференції так і не назвали. Представники МОН на заході обмежилися лише офіційними привітаннями і деклараціями про необхідність введення такого предмету в шкільні програми.

Bookmark and Share