Розпочався проект «Твори майбутнє сам»


Проект спрямований на підвищення виборчої активності молодих виборців північного регіону України з центрами у містах Чернігів, Суми, Полтава шляхом проведення широкої мобілізаційної, інформаційно-просвітницької кампанії. Під час реалізації проекту планується привернути увагу молоді до виборів у парламент та місцевих органів самоврядування, навчити виборців, особливо молодь, яка буде голосувати вперше, виборчим процедурам та пояснити права виборців.

В рамкаж проекту передбачена розробка та розповсюдження поліграфічної продукції серед молоді обраних регіонів, проведення мобілізаційних компаній, серії інформаційно-освітніх заходів, спрямованих на залучення молоді до участі у Виборах-2006 та роз’яснювання важливості активного голосування кожного виборця.

Проект реалізується за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту в трьох регіонах України з центрами у містах Чернігів, Житомир, Харків.

Зазначимо, що подібний проект, передає www.vybir.org.ua, метою якого була активізація мобілізація молоді на виборах Президента України 2004 року, був успішно реалізований в кінці 2004 на початку 2005 року.

Bookmark and Share