АКЦІЮ “ДО УСПІХУ БЕЗ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК!” ПРОВЕДЕНО НА РІВНЕНЩИНІ


Сьогодні під час засідання Рівненського прес-клубу заступник голови обласної ради Василь Якимчук відзначив переможців акції „До успіху –без шкідливих звичок!” Почесними грамотами та преміями, а її організатори передали десятитисячний тираж плакатів управлінню освіти та науки обласної держадміністрації для розповсюдження у всіх навчальних закладах Рівненщини.

За словами президента Європейського молодіжного центру Віктора Гомоля, основна мета акції – формування позитивного іміджу молодих людей, які ведуть здоровий спосіб життя, популяризація у молодіжному середовищі цінностей життя без шкідливих звичок на прикладі ровесників. У конкурсі, котрий тривав протягом вересня-жовтня цього року, взяли участь понад п’ятдесят молодих представників Рівненщини віком до 35 років.
Завдяки ретельному відбору (а його критерієм стали не лише здобутки не нижче обласного рівня, а й відгуки ровесників про стиль життя учасників) було визначено десять переможців, які й стали героями згаданих вище плакатів. Серед них – кандидат історичних наук, автор шести монографій з історії православної церкви на Волині, багатьох статей у наукових виданнях України, Польщі, Великої Британії, Канади, Австралії Володимир Борщевич; майстер спорту України міжнародного класу, призер чемпіонатів світу з кікбоксінгу (WPKA) 2004, 2005 рр., чемпіонату світу з карате 2003 р., багаторазовий чемпіон України, капітан збірної команди України Ігор Гуцалюк, майстер спорту України міжнародного класу ,чемпіон Європи і світу, ХІІ параолімпійських ігор, член збірної команди України з футболу серед інвалідів-спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу Ігор Косенко, член Національної спілки фотохудожників України, лауреат премії Кабінету міністрів України „За внесок молоді у розбудову держави” Олександр Майструк.
Як запевнив присутніх заступник начальника управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації Ігор Стрижеус, просвітницькі плакати дійдуть до усіх навчальних закладів краю (школи, інтернати, технікуми, університети тощо, всього їх на Рівненщині налічується близько восьмисот), включаючи найвіддаленіші школи. Педагогам цих навчальних закладів рекомендуватимуть провести виховні заняття на теми здороаого життя.
У прес-конференції також взяли участь начальник управління у справах сім’ї та молоді Рівненської облдержадміністрації Михайло Волинець та координатор проекту “Молодь за здоров’я-2” у Рівненській області від Українського центру формування здорового способу життя молоді Наталія Романова.

Акцію “До успіху – без шкідливих звичок!” організувала Рівненська обласна громадська організація “Європейський молодіжний центр” в рамках однієї з грантових програм українсько-канадського проекту “Молодь за здоров’я-2” за підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку (CIDA), Канадського товариства охорони здоров’я (CSIH) та Українського інституту соціальних досліджень.


Bookmark and Share