Гончар: молодіжний рух роз’єднує політичне фінансування


Для цього ми звернулись до людини, що знаходиться, так би мовити, в епіцентрі молодіжної політики Черкащини. Гончар Сергій Миколайович – Голова Черкаської обласної молодіжної організації «Молоді Демократи».

В молодіжний рух Сергій Миколайович прийшов тому, що не хотів залишатись осторонь політичних та суспільних процесів своєї країни та прагнув допомогти іншим відкрити у собі лідера.

Власні лідерські якості пан Гончар зумів розкрити у собі якнайширше. На сьогоднішній день він є не лише лідером обласного осередку МОДЕМу, а й двічі депутатом Черкаської міської ради.

Сергій Миколайович поділився з кореспондентом «Молодіжної Правди» своїми баченням проблем, що існують в молодіжному русі: «Молодіжний рух роз’єднує політичне фінансування. Та не зважаючи на різні політичні переконання, різні напрями діяльності, навіть на якісь внутрішні образи, члени молодіжних організацій мають зрозуміти, що існують ситуації, коли необхідно зібратись разом і в дружній атмосфері вирішити важливі питання, а якщо буде потрібно, піти на компроміс...».

Пан Гончар переконаний, що різниця між всеукраїнськими організаціями та обласними полягає і в їх фінансуванні: «Те що на всеукраїнському рівні називають доларом, на регіональному рівні називають гривнею. Про проекти, які всеукраїнські організації вважають несуттєвими, обласним організаціям годі й мріяти.»

Ми попросили пана Сергія поділитись своїм баченням ідеї створення єдиної молодіжної платформи: «Питання створення єдиної спілки молодіжних організацій розглядається перед кожними виборами. Але діяльність кожної з них - явище тимчасове. На мою думку, такі спілки створюються для того щоб 2-3 молодіжних лідери потрапили в бажані політичні списки.»

Сергій Миколайович переконаний, що загалом молодіжні організації мають вплив на державні політичні процеси, зокрема вказав на діяльність Черкаської обласної молодіжної організації МОДЕМ: «Головною метою діяльності нашої організації є залучення молодих людей до політичного життя країни. Ми намагаємось виховати у молоді почуття патріотизму та гордості за свою державу і зробити з них справжніх лідерів, які могли б, в майбутньому, керувати не тільки організацією, а й країною!».Bookmark and Share