Концепція Нацради перемогла !


"19 листопада, буде утворено Український Молодіжний Форум. Він стане єдиною платформою всіх молодіжних Спілок, які діють в Україні, і зможе гідно представляти Україну на Європейському Молодіжному Форумі".

"До цього часу Україна зовсім не була представлена у європейських структурах, в першу чергу, в Європейському молодіжному Форумі. Молодь України не має можливості спілкуватися з однодумцями із європейських країн, отримувати інформацію про діяльність молодіжних структур в Європі, про принципи, за якими діють європейські молодіжні організації та взагалі залучатися до надбань сталої демократії, яка вже є нормую у європейських країнах. Процес утворення в Україні цього Форуму затягнувся через постійні політичні амбіції лідерів певних політичних організацій, а найголовніше – іноді неконструктивну позицію державних органів, в першу чергу, звичайно, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. Зокрема, останнім часом ідея створення такої структури практично була переведена в фарс: замість реального нормального об’єднання молодіжних організацій намагались адміністративним чином утворити якусь єдину Спілку, яка об’єднала б всіх, не зважаючи на реальний стан речей і на розуміння з боку молодіжних організацій".

"Позиція Нацради така: ми повинні враховувати реальну ситуацію у молодіжному русі і тих сил, які у ньому діють, залучивши не тільки Нацраду і УНКМО. Можливо, певною мірою ми поступаємося своїми інтересами, але, на нашу думку, інші Спілки молодіжних організацій, хоч і не такі багаточисельні як Нацрада, теж повинні бути задіяні в процесі для того, щоб максимально демократично і прозоро було утворено цю структуру. Зокрема, до цього спектру належать і УСМО, які, можливо, не такі чисельні всередині України та мають тут не такий вплив, але вони якраз найбільше працювали за межами нашої держави і представляли Україну в різних європейських інституціях і структурах, в першу чергу, молодіжних громадських. Їх внесок у міжнародну молодіжну політику нашої держави є достатньо великим і відкидувати їх, на нашу думку, було неправильно".

"Зараз, завдяки тому, що ми послідовно та дуже наполегливо проводили свою політику – рішення Нацради, про систему об’єднання в цей Український молодіжний Форум, нарешті буде втілене у життя. Ми зруйнували всі спроби наших колег з Міністерства, які ще не навчились достатнім чином включати адміністративні важелі для того, щоб переконувати молодь. В наслідок цього повністю перемогла концепція, яку пропонувала Національна Рада молодіжних організацій. На сьогодні ми впритул наблизилися до утворення цієї структури і сподіваємося, що завтра вже буде зроблено останній крок до створення дійсно нормальної структури. Нажаль, були спроби утворення структури, яка б стала комсомолом діючої влади, і на щастя, що вони зазнали поразки".

Bookmark and Share