Організатори форуму оприлюднили проблеми студентів


Саме в День студента учасники форуму оприлюднили результати дводенної роботи лідерів студентської молоді, яка проводилась в рамках Всеукраїнського форуму. На форумі були підняті всі злободенні проблеми студентства, які існують на сьогоднішній день в Україні та шляхи їх вирішення.

По закінченню прес-конференції активісти Союзу молоді регіонів України колоною пройшли до Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, а потім до Міністерства освіти і науки України для передачі Резолюції учасників форуму керівництву міністерств, повідомили кореспонденту "Молодіжної Правди" в прес-службі Всеукраїнської молодіжної громадської організації СМРУ.

В прес-конференції взяли участь перший заступник Голови СМРУ Андрій Пінчук, заступник голови СМРУ Ігор Хохич, перший заступник Голови Національної ради молодіжних організацій України Костянтин Захаренко, секретар Всеукраїнської студентської ради при Президенті України Андрій Черних.

15-16 листопада в місті Києві пройшов дводенний форум лідерів студентського самоврядування. Організатором заходу виступив Союз молоді регіонів України за підтримки Міністерства України у справах сім‘ї, молоді та спорту. В рамках форуму понад 170 лідерів українського студентства і представників молодіжних громадських організацій з усієї України обговорювали проблеми молоді та шукали спільні шляхи щодо взаємодії владних структур з органами студентського самоврядування.

Bookmark and Share