До Всесвітнього дня студентства в Україні з'явилася "Студенточка"


У роботі над яким активну участь приймали студенти і викладачі Інституту журналістики Національного університету ім. Тараса Шевченко.

17 листопада в будинку Інституту журналістики відбулася прес-конференція з цієї нагоди. На питання студентів вузу і журналістів ведучих видань відповідали лідер політичного об'єднання Валентина Довженко, глава київської міської організації ВПО "Жінки за майбутнє" Лариса Вернадіна, видавець "Студентської газети" Микита Василенко і директор з наукових питань Всеукраїнської соціологічної служби Борис Сагалаков.

Поздоровляючи студентів зі святом, Валентина Довженко не могла не відзначити і тих проблем, з якими зіштовхується сьогоднішня молодь, що навчаеться. Шляхи рішення багатьох з них глава ВПО бачить у розвитку системи надання якісних послуг для підтримки молоді. Під час перебування міністром Валентини Довженко розроблені програми чекової книжки студента, пільгового молодіжного кредитування навчання і придбання житла. Джерелом фінансування програм для молоді сьогодні повинні стати гроші, виручені від приватизації "Криворіжсталі". "Адже ці 5-10 млрд. гривень не пропадуть, а поступово повернуться в економіку України",- відзначила лидер ВПО "Жінки за майбутнє".

200 тисяч екземплярів 16-сторінкового видання завдяки старанням активістів ВПО "Жінки за майбутнє" одержала до свята студентська молодь у всіх куточках України. Таким чином, партія поклала початок діалогу з молодими жінками, що многим дозволить визначити свої світоглядні і життєві позиції, брати активну участь у суспільно-політичних процесах. Валентина Довженко запросила до дискусії на сторінках газети, відзначивши, що подальша доля видання залежить від активності її читачів. Лідер ВПО "Жінки за майбутнє" запевнила, що партія і далі буде прозоро, відверто, конструктивно і дружественно працювати з засобами масової інформації в інтересах молоді України.

Для довідки: "Студентська газета" - щотижневе видання, засноване в 1991 році. Виходить тиражем 200 тисяч екземплярів, в основному поширюється у вузах по всій території країни. Респондентами "Студентської газети" є представники вищих навчальних закладів м. Києва і регіонів. Рубрики газети охоплюють різноманітні проблеми студентського життя, організацію навчального процесу, спорту і дозвілля. Під час виставки-огляду молодіжної преси в Україні, що відбулася в червні 2003 року, "Студентська газета" була визнана кращим молодіжним виданням.Bookmark and Share