"Український студентський союз " поздоровив співробітників регіональних інтернет-ЗМІ


"Щорічно Ви своєю працею робите наше життя цікавіше і повніше, завдяки Вам ми завжди знаходимося в курсі загальносвітових подій, знаємо про усе , що відбувається у нас в країні. У цей день наші студенти хочуть побажати Вам здоров'я, сил, творчого натхнення і життєвого оптимізму, нехай Ваш професійний погляд або слово будуть завжди об'єктивні й оптимістичні, нехай Ваші факти будуть гострі і незаперечні", - говориться у вітальному повідомленні.

Молоді українські студенти відзначають, що "тільки в останні кілька років в Україні сформувалося й усе більш набирає обороти Інтернет-інформспівтовариство, хочемо побажати всім співробітникам і редакторам Інтернет-видань - процвітання і розвитку. Нехай в усіх Вас завжди буде гарний настрій і тепло на душі, а значить і в нас - Ваших глядачів, читачів і слухачів - усі теж буде добре!".

Як відомо, сьогодні 16 листопаду в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку. Цей деннь встановлений Указом Президента в 1994 році в підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і галузей зв'язку України. Дане професійне свято відзначається щорічно 16 листопада.Bookmark and Share