Чупруна звільняє права молодь Донбасу


У заяві, зокрема , говориться:
"Союз правої молоді неодноразово звертався до Вадима Прокоповича Чупруна з вимогою про його добровільну відставку через ту невиразну господарську і суспільно-політичну діяльність, що він демонструє на своїй посаді .

З обліком , серйозного і масштабного провалу переговорів української делегації в Туркменістані , у Президента України не залишається ніяких серйозних аргументів для того, щоб залишати у керма області настільки ненадійну і слабку людину.

Вадим Чупрун абсолютно не володіє економічною ситуацією в нашому регіоні і не в змозі вплинути і переломити той негативний хід подій, що намітився останнім часом як тенденція.

Ви не вірили нам, коли ще у вересні ми попереджали Вас про змову, що готується , на ринку осінньо-зимового продовольства, пропонуючи в терміновому порядку організувати постачання сільгосппродукції на ринки міст області . Тоді Ви сміялися і називали все це дурницею і кричали, що в нас стільки врожаю, що усіх нагодуємо. Спасибі, нагодували. Уже не важливо, визнаєте Ви факт чи змови ні, але тільки за останній тиждень жовтня - початок листопаду картопля, що була у вересні 1,20 грн. збільшився в ціні майже втроє, одночасно і скрізь.

Що далі? Будемо відключати тепло? Заморожувати міста, відключати воду, електрику (якби за борги ).

Ви не керуєте тим, що відбувається. Де наш губернатор, де його тверда і правдива оцінка що відбувається . Чому Ви боїтеся назвати щирі причинитого, що відбуваеться в регіоні цінового анархізму, у якого, утім, є одне цілком конкретне ім'я - Партія Регіонів. Невже Ви не бачите, що саме ця сила сьогодні грає на деструктиве в регіоні ...

Але, з огляду на безсумнівні минулі історичні заслуги перед Батьківщиною губернатора Чупруна, ми хочемо ще раз подати йому сигнал про те, що Президент України вже прийняв рішення й у нього є час для того, щоб красиво, по-чоловічому піти зі своєї посади самостійно".

Нашому регіонові потрібна сильна вольова людина, що зуміє відновити порядок, що похитнувся у владі і все-таки змусить її справно служити тим людям, що, у кінців-кінців, ії й обирають.


Bookmark and Share