Організація "Студентське самоврядування" намагалася зірвати прямий ефір із Президентом ?


Зокрема , представники громадської організації "Студентське самоврядування" заявляють, що студенти для участі в телемості відбиралися "через спеціальний фільтр", яким назвали студентський профком Донецького національного університету і конкретно проректора по виховно-соціальній роботі Тетяну Мармазову.

За словами голови "Студентського самоврядування" Олександра Батрака, "діалог студентів із Президентом став зведенням політичних рахунків. Студенти були в черговий раз використані як масовка".

"Наша організація подала ректорові ДОНнУ Володимиру Шевченко список студентів університету - членів організації, що бажають взяти участь у діалозі з Президентом. Однак, нікого з них охорона ДОНнУ не впустила в аудиторію", - сказав Батрак під час сьогоднішньої прес-конференції.

У той же час проректор по учбово-соціальній роботі ДОНнУ Тетяна Мармазова заявляє, що громадська організація "Студентське самоврядування" намагалася зірвати прямий ефір із Президентом.

"Керівництво цієї організації подало список студентів ДОНнУ, яких вони пропонували для участі в телемості. Однак, сам керівник цієї організації не є студентом нашого ВУЗу, також як і кілька інших людей, представлених у списку", - сказала вона.

За словами Мармазової, на телемості не були присутні офіційні представники політичних партій і громадських організацій.

"Можливо, хтось зі студентів і належить до якоїсь партії або організації. Але телеміст був організований для студентів і ми запросили студентів економіко-правового, економічного й історичного факультетів. Усього в аудиторії було 117 чоловік", - заявила Мармазова.

Вона також відзначила, що відповідно до українського законодавства, громадським організаціям і політичним партіям заборонено втручатися в справи вищих навчальних закладів.

Зважаючи на це скандал мав штучний характер.Bookmark and Share