Політика повинна підкріплюватися молодіжним ентузіазмом


Луганський обласний осередок Народно-демократичної партії та Народно-демократична ліга молоді (НДЛМ) вирішили залучати молодь у політику через проголошений відкритий конкурс на входження у партійні списки у всі виборчі органи влади. Про це повідомляє прес-служба ЛОО НДП. Про це повідомляє кореспондент «Молодіжної Правди» з посилання на ВМГО НДЛМ.

Вже готові списки майбутніх молодих кандидатів від НДП в Луганскій області. На зустрічі з активом Народно-демократичної ліги молоді лідер ЛОО НДП Валентин Дзонь відмітив, що НДП бачить співпрацю з молодим поколінням через залучення його активних представників в систему управління. «Молоді вже недостатньо просто розуміти – за кого і чому голосуєш, - впевнений він. – Їй по праву хочеться приймати участь у розробці соціально-економічних (в тому числі молодіжних) програм та контролювати їх виконання на державному рівні».

«Політика повинна підкріпляватися молодіжним ентузіазмом. Тому що люди, які представляють «владу сьогоднішнього дня», займаються «проблемами сьогоднішнього дня», - вважає Валентин Дзонь. – А молоді дивляться вперед, на перспективу, і саме цього не вистачає нинішньому українському політикуму».Bookmark and Share