"Частенько падаю на хвіст дружині, коли вона збирається в салон", - зізнається Павленко. - Іноді навіть роблю манікюр"


Як тільки підходить час приводити свою голову в порядок, міністр заїжджає в першу перукарню, що потрапилася, і стрижеться. Такі "вилазки" Юрій робить раз у три місяці!

"Частенько падаю на хвіст дружині, коли вона збирається в салон", - зізнається Павленко. - Іноді навіть роблю манікюр". Правда, особливого задоволення від цих походів міністр не отримує. Дуже тривала процедура!

Назви парфумів, що він періодично користується, Павленко забув. "Це питання до моєї дружини, - вдало викрутився політик. - "Вона займається підбором запахів для мене". Більш того, Павленко ніколи не звертав уваги , якими "смаковими" якостями володіють аромати його парфумів. "Я не приділяв цьому уваги ", - констатує Юрій і визнається , що на парфумерні пляшечки у своїй великій колекції реагує не по запаху , а по кольору . "Встав з лівої ноги - темний колір пляшечки, із правої - світлий. Усе по настрої !" - відверто каже Юрій Павленко. Краватку Міністра у справах сім`ї, молоді та спорту теж вибирає в залежності від настрою.Bookmark and Share