На Вінниччині відбудеться конкурс мікро-проектів


Метою конкурсу є підтримка ініціатив та спланованих кампаній локальних громадських об'єднань і неформальних об'єднань громадян Липовецького та Томашпільського районів Вінницької області, які направлені на громадянське представництво („адвокасі”) місцевих громад.

Пріоритети надаватимуться громадським організаціям, що запропонують дієву кампанію з представництва громадян на локальному рівні, яка дасть можливість місцевій громаді не тільки реалізувати кампанію з представництва громадян але й „наочно” побачити силу громадянських ініціатив, які стоять на захисті інтересів місцевих територіальних громад. Про це кореспондента «Молодіжної Правди» повідомив особисто голова ВОМГО „Наше Поділля”.

Умови участі в конкурсі:

Терміни реалізації мікро-проектів: кампанія з представництва громадян не повинна тривати більше 1 – 1,5 місяці.

Сума, що запитується від конкурсу не повинна перевищувати $200.

Кампанія з представництва громадян повинна проходити на території Томашпільського чи Липовецького районів Вінницької області.

Для отримання аплікаційної форми конкурсу необхідно надіслати електронною поштою листа-запит на адресу: monp@bigmir.net.

Участь у конкурсі можуть взяти зареєстровані громадські організації, громадські організації легалізовані шляхом повідомлення, а також неформальні об'єднання чи просто активні громадяни.

Заявки від учасників конкурсу приймаються до 7 листопада 2005 року!!! Заявки можна надсилати на електронну адресу конкурсу monp@bigmir.net, а також на поштову адресу: 21020, м. Вінниця, вул. 1 Травня,160 (З поміткою ВОМГО „Наше Поділля”, конкурс проектів з громадянського представництва).

Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам конкурсу радою експертів проекту до 14 листопада.

Bookmark and Share