8 вищих навчальних закладів столиці зібралися на конкурс "Візитна картка ВУЗу"


Переможці минулорічного конкурсу зізнаються, що лише показали своє буденне життя.
Дмитро Помітньов, університет будівництва та архітектури:
- Ми просто показали то, какая есть наша жизнь, ми просто это отобразили не сцене. Какбы ничё такого нового не придумывали. Мы живём так. ... Мы показали, как студент поступал в ВУЗ, т.е. мы в театральной постановке показали, как он поступал, как он учился - какие у него были сложности, какой был финал всего этого дела - как он сдал диплом.

Організатори конкурсу своїм творінням пишаються. Колись разом з іншими учасниками у "Візитній картці ВУЗу" брала участь студентка Тіна Кароль. Виступ на сцені в Авіаційному університеті став першим гартуванням нині відомої співачки. Відтак, мета молодіжного конкурсу - розкрити творчі здібності молоді. Зокрема, виступи студентів допоможуть сьогоднішнім школярам визначитися у виборі наступного місця навчання.

Ганна Матіко-Бубнова, організатор конкурсу:
- Звучить і пісня. Звичайно ми бачимо і танці на сцені. І студенти наші всестороннє обдаровані, всебічно обдаровані. І кожного разу студенти вишукують такі цікаві знахідки, що це подобається їхнім колегам.

П'ять команд - лідерів відбіркового туру - 26 листопада братимуть участь у фіналі. Команда, що представить свій ВИШ найкраще, отримає чотири тисячі гривень. А найактивніших та найартистичніших учасників "Візитної картки ВУЗу" чекають годинники та путівки до Карпат.
Bookmark and Share