Борис Беспалий: Молодь не тільки наше майбутнє, але й сучасність


Серед почесних гостей конференції були перший віце-прем’єр-міністр України Станіслав Сташевський, голова столичного осередку "Нашої України", член Президії Ради партії Микола Мартиненко та народний депутат, член Президії Ради партії Борис Беспалий.

Виступаючи перед учасниками та гостями конференції, Микола Мартиненко зазначив: "Якщо подивитись на події минулого року, то неозброєним оком можна побачити, що роль молоді у цих подіях надзвичайно велика. Такої активності молодих людей у виборчому процесі, у політичному житті нашої держави не було вже багато років. Я думаю, що якби не молодь, то не було б і Майдану". Микола Мартиненко також вважає, що при формуванні виборчих списків до Верховної Ради та місцевих рад варто встановити віковий ценз, тому що "майбутнє – за молодими кадрами". А Борис Беспалий зауважив, що, "коли кажуть: молодь – наше майбутнє, то це не зовсім точно, молодь – це наша сучасність".

Конференція ухвалила рішення про створення Київської міської організації "Молодіжного Союзу Наша Україна" та обрала її Раду у складі 23 осіб. Голова Ради Київської міської організації молоді МСНУ буде обраний її членами на засіданні Ради, яке відбудеться найближчим часом.Bookmark and Share