ПЕРСПЕКТИВИ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ СТУДЕНТСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА НАУКОВИХ ТОВАРИСТВ ОБГОВОРИЛИ В ЧЕРНІВЦЯХ


Організаторами міжнародного студентського зібрання у Чернівцях виступили міська рада, три найбільші чернівецькі начальні заклади (нацуніверситет та медичний університет, торговельно-економічний інститут КНТЕУ), міський студентський парламент та молодіжні організації «Клуб Української Молоді» і «Комітет молодих виборців».

На відкритті конференції про студентські проблеми та перспективи міжнародної співпраці студентських організацій розповіли голова Чернівецького міського студентського парламенту Андрій Павлюк, голова Округової ради Об’єднання польських студентів (м. Катовіце) Маріус Клімчак, представник Кишинівської молодіжної асоціації «Нова Молдова» Іван Скакун.
У ході секційної роботи обговорено роль студентського самоврядування та досвід організації дозвілля у вищих навчальних закладах, проблеми діяльності студентських наукових товариств, а також перспективи міжнародної співпраці студентських організацій. Відтак, укладено протокол про наміри створення Всеукраїнської координаційної ради наукових товариств аспірантів та студентів, який підписали представники семи наукових товариств ВНЗ України. Наступне зібрання цієї координаційної ради вирішили провести в січні 2006 року в «Київському політехнічному інституті».

Планується також створити студентський сайту для координації міжнародної співпраці студентських організацій з різних країн, обміну досвідом, в тому числі в галузі наукових студентських досліджень.

Учасникам конференції була надана можливість ознайомитися з історичними місцями Чернівців, побувати в сесійному залі міської ради та оглянути панораму міста з міської ратуші, відвідати Хотинську фортецю, взяти участь у студентській вечірці в будинку культури творчої молоді «Автограф», а також побувати на концерті, підготовленому спільними зусиллями студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Буковинського державного медичного університету, Чернівецького нацуніверситету та Буковинської державної фінансової академії.


Bookmark and Share