Молодіжні організації за прозорий розподіл бюджетних коштів


Участь у круглому столі ініційованому ЛОО «Українська Народна Молодь» та управлінням у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА взяли участь керівники понад 30 молодіжних громадських організацій, народний депутат України, заступник голови Української Народної Партії Олекса ГУДИМА, голова фракції УНП у Львівській обасній раді Галина ЮРКІВ, перший заступник голови ВМГО «Українська Народна Молодь» Олег НЕМЧІНОВ, начальник управлінням у справах сім’ї та молоді ЛОДА Андрій КОРНАТ та начальник відділу роботи з молоддю Львівської міської ради Дмитро ПУШКАРЬОВ.

Більшість питань які піднімали керівники молодіжних організацій стосувались розподілу бюджетних коштів, які спрямовуються на підтримку молодіжних програм. Так представники НСОУ «Пласт» зазначили невідповідність норм харчування для учасників дитячих таборів затверджених Кабінетом Міністрів України і рівня реальних споживчих цін, а представники ХДСМ визнали свою непоінфомованість про затверджені цільові державні програми із підтримки молоді.

Керівники обласного управління у справах сім’ї та молоді та міського відділу роботи з молоддю підтримали ініціативу ЛМО «Українська Народна Молодь», яка звернулась до депутатів Львівської міської ради, зокрема і фракції УНП, із закликом створити у м. Львові у 2006 р. міський центр соціальних служб для дітей сім’ї та молодді, адже Львів залишається єдиним обласним центром в Україні, який його не має.

За підсумками круглого столу начальник обласного управління у справах сім’ї та молоді пообіцяв, зробити такі зустрічі регулярними та запропонував усім присутнім долучитися до спільного формування молодіжних програм на 2006 р., а народний депутат України Олекса ГУДИМА та голова фракції УНП у Львівській обласній раді Галина ЮРКІВ від імені Української Народної Партії пообіцяли всебічне сприяння молодіжним організаціям в їх діяльності.

Bookmark and Share