ЗА ГОДИНУ НА БУКОВИНІ СТВОРИЛИ МОЛОДІЖКУ НСНУ


Одноголосно керівником Чернівецької облорганізації МСНУ обрано історика Сергія Добржанського, першим заступником – депутата Першотравневої райради Чернівців, члена НСНУ, радника Чернівецького міського голови Володимира Бешлея, а заступниками – студентів Михайла Павлюка і Назарія Худика. Про це повідомив 21 листопада власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.

Сергій Добржанський охарактеризував завдання Чернівецької облорганізації МСНУ на період парламентських та місцевих виборів, які полягають у найширшому залученні молоді до виборчого процесу, формування у неї свідомої громадянської позиції, забезпечення проходження представників МСНУ у місцеві ради для реалізації державної молодіжної політики та програми Президента Віктора Ющенка.

У роботі конференції взяв участь член президії – уповноважений представник Всеукраїнської організації МСНУ Степан Барна. Створення нової молодіжної організації привітали представники президії ради облорганізації НСНУ, молодіжної організації «Партії регіонів» та молодіжного крила облорганізації УНП, а також начальник відділу у справах сім’ї та молоді ОДА Василь Паламар, ряд громадських діячів краю.Bookmark and Share