СТУДЕНТИ ЧЕРНІВЦІВ ЗІБРАЛИ КОШТИ ДЛЯ СИРІТ ТА ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ МОЖЛИВОСТІ СВОЇХ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ


У ньому взяли участь 17 вищих навчальних закладів міста та 15 молодіжних громадських організацій. Про це повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.

На фестивалі свої можливості та досягнення продемонстрували “Буквиця”, молодіжна організація німецької молоді “Буковинський фенікс”, “Жіночі ініціативи”, “Клуб української молоді”, “КРОК”, “Обнова”, Національна скаутська організація України “Пласт”, “Спілка активної молоді”, міська учнівська рада, а також обласні осередки ВГО “Молодіжний Союз Наша Україна”, МО “Союз молоді регіонів України”, “Батьківщина молода”, “Молодий Рух” та ВГО “Пора”.

Фестиваль завершився проведенням акції “Милосердя”, в ході якої представники навчальних закладів та молодіжних громадських організацій зібрали понад 25 тисяч гривень для студентів-сиріт, які будуть їм вручені на вечорі “Добро помножимо на добро” до Дня Святого Миколая. Найбільший внесок в акцію зробив Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича-- понад 6000 гривень.Bookmark and Share