Відбувся пропагандивний рейд центральними та південними регіонами


Перед аудиторіями, переважну більшість яких складали студенти, було презентовано книгу ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова “Росія чи Європа”, котра нещодавно вийшла друком в Києві.

Про автора і зміст збірки розповідав упорядник видання Віктор Рог, також учасники зустрічей відповіли на численні запитання присутніх, провели робочі наради з активістами націоналістичних організацій регіону, зустрілися з представниками ЗМІ та наукових кіл. Гості з Києва передали добірки націоналістичних книг та часописів до місцевих бібліотек та навчальних закладів. Особливо хвилюючою була зустріч в Мелітополі – на батьківщині доктора Дмитра Донцова. Нажаль, у цьому місті досі немає ні пам`ятника видатному мислителю, ні вулиці, названої його іменем. Та й загалом, як це не прикро, але Указ Президента Віктора Ющенка про вшанування визначних діячів доби УНР (до яких відносимо й Донцова) чиновниками в цьому краї ігнорується.

Відвідали учасники рейду також легендарний Холодний Яр, побували в Чигирині, Суботові, Мельниках, Медведівці, вшанували пам`ять гайдамаків Залізняка, козаків-холодноярців, набралися енергії біля тисячолітнього дуба.

Варто зазначити, що на східній Україні зростає зацікавлення ідеологією націоналізму та історією ОУН і УПА, а отже зростає попит на патріотичну літературу, якої бракує. Тож молоді націоналісти й надалі будуть приділяти максимум уваги східним регіонам України, несучи правду про національно-визвольні змагання нашого народу, сприяючи зміцненню української потуги.

Bookmark and Share