«Студентський закон» зареєстрували на День студента


Ініціатором створення законопроекту виступила Народно-демократична ліга молоді, яка для розробки цього проекту утворила окремий орган – робочу групу з питань розвитку студентського самоврядування. У ньому брали участь голова НДЛМ Володимир Крутько, молоді члени Політради НДП, експерти з юридичних питань, громадські експерти. На розгляд парламенту законопроект внесли народні демократи Олег Петров і Сергій Татусяк, а також голова «молодіжного комітету» Верховної Ради Катерина Самойлик.

Голова НДЛМ Володимир Крутько впевнений, що саме завдяки підтримці студентів в Україні відбувалися всі значні суспільні зміни. Тому прийшов час змінювати і власне повсякденне життя у навчальних закладах, гуртожитках, у суспільному житті академічної громади.

Але робота НДЛМ у контексті співпраці із молоддю не обмежиться лише написанням законопроекту. За словами голови робочої групи, заступника голови НДЛМ Павла Вікнянського, Народно-демократична ліга молоді планує провести по регіонах України широке обговорення законопроекту, засідання круглих столів і громадських слухань.
Голова НДП, Народний депутат України Валерій Пустовойтенко переконаний: ”У розробці законів мають приймати участь люди, які на практиці стикаються із питаннями, що мають бути врегульованими. Самостійний крок молоді до впорядкування свого життя – розробка законопроекту – це справжній доказ її спроможності брати на себе відповідальність за своє життя та свідчить про активну громадську позицію”.

Презентація законопроекту перед студентськими лідерами вже відбулася в Києві під час форуму «Крок до студентського самоврядування», в Миколаєві під час студентської конференції «Відкрита дискусія», студентського форуму в Харкові та круглого столу в Чернігові.

ЗАКОНОПРОЕКТ МОЖНА СКАЧАТИ В ДОДАТКУ:
Bookmark and Share