Провід Волинської обласної організації «Національний Альянс» зустрівся з новопризначеним прокурором Волинської області


Провід Волинської обласної організації «Національний Альянс» зустрівся з новопризначеним прокурором Волинської області Миколою Франтовським, – повідомили 8 серпня Західну інформаційну корпорацію в інформаційному відділі Волинської ОО «Національний Альянс». Андрій Бокоч, Олексій Панасюк, Андрій Зубачевський, Ігор Кулик та депутат Луцької міської ради, голова ВМГО «Національний Альянс» Ігор Гузь висловили побажання, щоб обласна прокуратура не займалась відписками, як це робилося в минулому.
Представники «Національного Альянсу» висловили надію, що будуть розслідувані випадки стеження за активістами та офісом Коаліції молоді «Наша Україна», особисті погрози в адресу активіста НА – Андрія Бокоча та застосування фізичної сили до депутата Луцької міської ради Ігора Гузя з боку колишнього начальника обласної міліції п. Кміти під час зборів працівників сільського господарства області за участю колишнього голови ОДА Анатолія Француза.
Члени „Національного Альянсу” сподіваються, що Микола Франтовський, як новий прокурор Волині, не буде повторювати помилок свого попередника, а буде чесно виконувати свої обов’язки і поверне довіру волинян до правоохоронних органів.

На фото: члени "НА" на зустрічі з Головою Волинської ОДА В.Бондарем під час нагородження в облдержадміністрації

Bookmark and Share