Мірошниченко: свобода наша обгороджена парканами !


Юрій Мірошниченко – голова ВМГО «Нова генерація».

Мірошниченко Юрій Романович прокоментував кореспонденту "Молодіжної Правди" сьогоднішнє святкування роковин «помаранчевої революції».

"Я можу сказати наступне: Майдан обгороджений метровим парканом, в якому є прохід де люди можуть пройти. Але при цьому нас туди не пустили. Мало того, міліція намагалася максимально нас відтіснити від Майдану у бік Бесарабської Площі. Ми кричали :"Вбивайте нас, топчіть, якщо ви вважаєте, що ми не можемо тут стояти". Це факти які мали місце."

Юрій Романович був обурений тим, що відбувається: "Свобода наша обгороджена парканами! Партії "ПОРА" чомусь можна ставити свої намети на Майдані, а нам не можна! Нам можна тільки за містом Києвом, в глухому лісі!"

Як стало відомо "Молодіжній Правді" сьогодні партія "Нова генерація" проводила комплекс публічних заходів на Майдані:
1) "Стіна плачу" за помаранчеві надії (300 - метрові білі стенди, на яких люди писали про свої нездійсненні мрії, плани, очікування, які вони пов'язували з Помаранчевою революцією);
2) "Суд" над "помаранчевою" владою;
3) мітинг партії "Нова Генерація".

Наприкінці Юрій Мірошниченко сказав, що "не про яку прозорість і доступність ми говорити не можемо ... при нашому "народному" Президенті."
Bookmark and Share