Ситцеве весілля святкують помаранчеві наречені, що побралися на Майдані


Рита, наречена:
- Уявляють класичне освідчення. Коли чоловік стає на одне коліно, так не було. Просто стояли навпроти один одного. Він сказав давай пожженимся і я сказала давай, от так це і було. Це було найкраще, що могло бути.

Охоронець наметового містечка Павло познайомився з Ритою через інтернет. Сімнадцятирічне дівча приїхало до столиці підтримати коханого революціонера... і за тиждень вона стала шостою помаранчевою нареченою. Найважливіший день життя розділили з друзями, з якими пліч-о-пліч мешкали на майдані. Обручки нареченим у помаранчеві дні купили за 12 гривень у підземному перехороді, прикрасили актуальним тоді кольором. Одружувалися біля одного із наметів. Кажуть, що доки їх розпитували журналісти, весільні торти поїли без них. А шлюбну ніч, молодий зізнався, що проспав.

Павло, помаранчево одружений:
- Шлюбна ніч теж була з розряду фантастики. Ми поїхали до гуртожитка і я там щось довго розповідав, мабуть щось приємне. По крайній мірі для себе. Але це все відбулося після того як ми три дні стояли на майдані і майже не спали. І на якомусь півслові я заснув.
І я малювала кораблики. Так дружина залишилася сама і стала малювати кораблі.

На нашу зустріч Рита приїхала майже у весільному вбранні, щоправда без помаранчевої фати та шлюбних теплих кед. Зараз щаслива дружина вчиться на "модну", нині, професію соціолога. Павло інженер-технолог харчовик, наразі шукає роботу. Павло та Рита обов'язково будуть на майдані 22 листопада. Вони також сподіваються, що у помаранчевому свідоцтві про одруження ще підпишеться головний свідок - Ющенко. А от благословення головних учасників помаранчевих подій не допомогло Галині і Тарасу - піонерам весільного буму на майдані. Обоє медики, одними з перших приїхали лікувати майданівців. Одружитися вирішили вже на шостий день знайомства. Їх вітали Руслана, Зінченко, Вакарчук та новообраний Президент із родиною. Але розійшлися вони одночасно з помаранчевими вождями. Ділили майно через суд. Згадувати, як минуло кохання і переросло в помаранчеве розлучення, перша революційна наречена не може, тому відмовилася від відеозйомки. Колишнього чоловіка Галини нам знайти не вдалося.

Галина Козинкевич:
- Можу засвідчити те, що як у Ющенко із Тимошенко розійшлися, так і в нашій сім'ї не склалося. Але я всім бажаю добра, щастя, дай боже, щоб направду стосунки людські були рівносильні як і політичні були рівносильні, були із любові і з повагою.

Відзначення річниці революції Галина проведе на майдані. Щоправда більше кохання тут не шукатиме. Переконана, що якщо у Ющенка із Тимошенко ще є шанси зійтися, то у них із Тарасом спалені мости. Загалом на майдані в ті дні одружилися близько двох десятків молодят. І житття сімейне склалося у всіх по-різному, хтось чекає поповнення, а хтось болісно згадує те минуле.

Bookmark and Share