Міський голова зустрівся зі своїми стипендіатами


Серед присутніх - представники міської влади, управління освіти, вчителі і тренери, а також 12 найталановитіших та найрозумніших дітей міста. Які, за словами начальника міського управління освіти Анатолія Депутата, є справжніми зірками не тільки у межах свого міста, а й на всеукраїнському чи світовому рівнях.

Вітаючи стипендіатів міський голова зазначив: "Всі ви прекрасні, талановиті, розумні але всі ці якості нічого не варті без працелюбства і наполегливості. Та ви можете пишатися собою і своїми досягненнями. Впевнений, що це тільки перші ваші перемоги".

Два учні фізико-математичного ліцею Леонід Моргун та Олексій Огієнко отримують стипендію міського голови вже другий рік поспіль, оскільки не тільки не зупинилися на досягнутому, а й зуміли примножити свої здобутки.
Слова вдячності, як з вуст міського голови, так і з вуст учнів, линули на адресу вчителів та тренерів, яким вихованці завдячують своїми перемогами.

Слово від стипендіатів мав учень гуманітарно-правового ліцею Павло Драч. Він подякував міському голові за підтримку і додатковий стимул працювати. До речі, стипендію учні планують витрачати виключно на подальше навчання чи речі, необхідні для нього.


Bookmark and Share