Закарпатська молодь запитує Мороза про відходи, кучмістів, побиття молоді !


Закарпатська "Пора" звертається до Олександра Мороза з проханням дати пояснення щодо масово прийому в партію вчорашніх гнобителів краю (Відкрите звернення до голови Соціалістичної партії України Олександра Мороза).

Шановний п. Мороз,
Звертаємося до вас напередодні запланованого вами візиту до нашого краю. Ми розуміємо бажання ваше бажання, як політика, поспілкуватися з жителями Закарпаття, де ви особисто завжди мали підтримку. Як розуміємо і те, що ваш візит частина виборчої кампанії, яка вже розпочалася на Закарпатті.
Ми, ті хто під час революції стояли пліч-о-пліч з членами Соціалістичної партії України, хотіли б почути від вас напередодні візиту відповідь на декілька запитань, які вже протягом кількох місяця хочуть поставити вам пересічні жителі краю:

1. "Пане Мороз, чи не соромно вам, керівнику партії, приїжджати в Закарпаття, де вчорашні кучмісти, які розкрадали область, масово кладуть до кишень рожеві квитки вашої Соцпартії і находять у ній там захист від покарання за свої злочини?"

2. Чи плануєте ви у ході візиту відвідати Берегівський район, де величезна територія забруднена хімічними відходами, які ввіз в Україну з Угорщини депутат Верховної Ради Іштван Гайдош? Адже після того, як він вийшов з СДПУ(о), саме ваша фракція у Верховній раді надала йому політичний притулок?"

3. Чи відвідаєте готель "Комфорт" - адже саме тут в листопаді минулого року 80 бандитів, озброєних автоматами та бейсбольними бітами, напали на беззбройну молодь, яка агітувала за Віктора Ющенка. Внаслідок цього побоїща постраждав 51 активіст "ПОРИ!", а більшість нападників уникнули покарання. Адже саме до вашої партії масово вступають кримінальні елементи, сподіваючись на партійну "кришу" в особі Юрія Луценка.

Ми вимагаємо від вас вибачитися перед закарпатцями за те, що СПУ надає притулок місцевому криміналітету, який ще вчора тероризував населення області і покриває ділків, які ввезли в Закарпаття хімічні відходи.
Ваш візит не на часі, якщо ви і надалі будете уникати відповідей щодо інформації про торгівлю місцями в списках СПУ в місцеві ради.
Ми застерігаємо вас від такого необдуманого кроку. "ПОРА!" знімає з себе
відповідальність за дії окремих своїх членів, які можуть бути спровоковані вашим приїздом і зустрічами з тими, чия діяльність на Закарпатті заслуговує на покарання.

Ми готові привезти о Вашої урядової дачі частину хімічних відходів, які отруюють закарпатців по вині члена Соціалістичної фракції у парламенті Іштвана Гайдоша та надати інші факти злочинної діяльності "неофітів СПУ". Можливо ви зможете навести порядок в парті, коли відчуєте себе на місці закарпатців, рідну землю яких забруднили вчорашні есдеки, які знайшли собі нову кришу у вашій партії.

Громадська організація "ПОРА!" в Закарпатті
Додаткові коментарі

Прес-служба
(097)9342142
pora_zakarpattya@ukr.net
Андрій Любка

Bookmark and Share