ВОЛИНЬ: КАДРОВИЙ РЕЗЕРВ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ОДА МОЖУТЬ ПОПОВНИТИ 44 ЮНАКІВ І ДІВЧАТ


Молодь пройде стажування в органах державної влади і місцевого самоврядування, після чого учасники програми, які найкраще себе проявлять, будуть зараховані до кадрового резерву на посади держслужбовців, – повідомили 23 листопада Західну інформаційну корпорацію у прес-службі Волинської ОДА.

Відповідно до заходів реалізації Регіональної програми підготовки і залучення молоді до державної служби на 2003-2008 роки, у цьому році було утворено обласну конкурсну комісію. Серед молоді віком до 35 років проведено набір учасників проекту, які мають повну вищу освіту або навчаються на IV-V курсах III-IV рівнів акредитації (всього подано 60 заяв для участі в конкурсі).

Під час тематичних зустрічей молодь мала можливість поспілкуватись з першим заступником голови ОДА Богданом Шибою, начальником відділу кадрової роботи апарату ОДА Вірою Ковальською, заступником начальника відділу організаційної роботи, взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування апарату ОДА Тетяною Дементьєвою та завідувачкою юридичного відділу обласної ради Інною Могильончик.

За результатами тестування з урахуванням освітньо-кваліфікаційного рівня молоді особи пройдуть стажування в органах державної влади та місцевого самоврядування, після чого учасники програми, які найкраще проявлять себе, будуть зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців.

Bookmark and Share