Неласий: молодіжні організації сприймаються суспільством лише як крила політичних партій


Своїми думками з приводу розвитку молодіжного руху на Сумщині з нами поділився перший заступник голови правління Сумського обласного комітету молодіжних організацій – Володимир Неласий.

Володимир Олександрович – це людина з активною життєвою позицією. Йому вдається гармонійно поєднувати членство в комітеті молодіжних організацій та головування в обласній організації Молодіжний націоналістичний конгрес.

Як і кожна молода людина пан Володимир мав бажання змінити щось в нашій країні, зробити її кращою. Саме з цією метою він прийшов в молодіжну політику.

За словами пана Володимира молодіжний рух в Сумській області є досить неоднорідним і має ряд суттєвих проблем: «На сьогоднішній день молодіжний рух Сумщини і України, загалом, є надміру заполітизованим і неструктурованим. Молодіжні організації сприймаються суспільством лише як крила політичних партій і не більше». Попри це Володимир вважає, що молодіжний рух має вплив на державні політичні процеси і висловив надію, що з часом він буде тільки посилюватись.

Також пан Неласий розказав нам про найцікавіші проекти Сумського комітету молодіжних організацій: «Зараз, спільно з молодіжною організацією Студентське братство Сумщини ми проводимо різноманітні семінари-тренінги, де знайомимо молодь з основними положеннями студентського самоврядування та допомагаємо молодим людям стати справжніми лідерами свого навчального закладу.

Улітку, за підтримки обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту, ми влаштували наметові відпочинкові табори для підлітків. Метою цього заходу було залучити дітей до активного відпочинку та познайомити з зеленим туризмом.»

На останок Володимир Олександрович висловив свої побажання колегам: «Бажаю усім лідерам та активістам молодіжного руху вирости в справжніх громадських діячів, які могли б стати видатними політиками України!»Bookmark and Share