Хомутинніку допомогли вийти в люди ложки та виделки


Виявляється, Віталій почав заробляти на хліб власною працею ще в 15 років. Перші гроші — 700$. Способу заробленої суми не соромиться і не приховує. «Перші гроші заробив човниковим бізнесом. Возив з друзями до Польщі і Угорщини продавати ложки, виделки», — абсолютно спокійно завіряє політик.

Ті поїздки запам'яталися Віталію на все життя. «Якось в 20-ти кілометровій черзі на митниці простояли 12 днів. Весь цей час я і мої два друга ночували в Жигулях 11 або на вулиці на сіні», — згадує він.

Меню бізнесменів, що «починають», було достатньо скромним. Харчувалися в економному режимі: сало, хліб, бульйончики. А коли, нарешті, потрапили до Польщі і за два дні продали всі столові прилади, зрозуміли, що стільки терпіли-мучилися на межі не для того, щоб так швидко виїхати. «Залишилися. Скуповували різний товар і перепродували. Так пропрацювали два місяці», — говорить Хомутиннік. Заробивши досить грошей на подарунки собі, брату, сестрі і батькам, Хомутиннік зрозумів - пора додому. Після цієї поїздки Хомутиннік зміг зробити собі довгоочікуваний подарунок - ВАЗ 2106.

І як результат, в 16 років Віталій заснував своє перше приватне підприємство і почав займатися торгівлею. Завдяки своїй відчайдушності і бажанню працювати в юності, Хомутиннїк тепер може дозволити собі відпочинок на нежилому острові і багате за різноманітністю проведення часу в Україні.

Bookmark and Share