Вчора засідала Ужгородська міська рада ....


Також рішенням Ужгородської міської ради про внесення змін до бюджету міста на 2005-й рік були зменшенні видатки. „Зменшення” на 17,6 тис. грн. фактично означає ліквідацію „іменних стипендій Ужгородської міської ради студентам вищих навчальних закладів міста IV рівня акредитації та учням ЗОШ, які досягли вагомих результатів у олімпіадах і конкурсах – захистах малої академії наук”. Іншим рішенням заплановано безкоштовне перевезення школярів у 2006 році на суму 148,5 тис. грн. Таким чином безоплатне перевезення школярів заплановане з віддалених районів по маршрутам: №1 – „с.Барвінок – вул.Лугоцького”, №2 – вул. Заньковецької – пл.Ш.Петефі – пл. Корятовича”, №3 „застава – вул. Загорська – пл. Корятовича”, №4 - „с.Горяни – 555 – пл. Ш.Петефі”. Вважається що таке забезпечення необхідне для реалізації прав громадян на доступність здобуття безкоштовної загальної середньої освіти та підвищення загальноосвітнього рівня населення.
Рішенням про затвердження програми „Про медичне забезпечення призову та приписки молоді м.Ужгорода”. Ця програма передбачає забезпечення роботи міської медичної комісії по призову та приписці, пов’язаної з медичним оглядом призовників: оплата праці лікарів, середнього медичного персоналу, витрати на реактиви для проведення лабораторних обстежень, малоцінного медичного приладдя для забору аналізів, малоцінного медичного інвентаря для лікарів – отоларингологів та окулістів, м’якого інвентаря”. На програму у 2006 році планується виділити 62,9 тис. грн.
Також на сесії депутатів поінформували, що в Ужгороді в цьому році не було скоєно жодного порушення громадського порядку. Наявні позитивні зміни і в боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Викрито 56 наркозлочинів, знешкоджено 3 наркопритони та 1 нарколабораторію. Однак залишається значним ріст злочинності в громадських місцях, в т.ч. на вулицях міста. Незважаючи на стабілізацію криміногенної ситуації в молодіжному середовищі, її неможна назвати стабільною. На сьогодні неповнолітніми скоюється кожний 9 злочин, з яких основну частину становлять крадіжки майна.
На наступній сесії, що відбудеться у грудні, депутати планують розглянути питання реалізації програми молодіжного житлового будівництва.


Bookmark and Share