Пластуни взяли участь у круглому столі „Можливості дитячих об”єднань у вихованні дітей”


У ньому взяли участь представники Інституту, керівники ряду всеукраїнських дитячих організацій, а також педагоги м.Києва. На обговорення було винесено питання про специфіку проведення виховної роботи різними дитячими організаціями, про цілі та завдання діяльності дитячих об”єднань в Україні, було обговорено питання про виховний потенціал дитячих об”єднань, вплив дитячих об”єднань на особистісне становлення дитини, а також про роль дитячих об”єднань у становленні громадянського суспільства в Україні.

Пласт на круглому столі представляли референт преси та інформації ст.пл.Сергій Летенко, СМ та в.о. референта зв’язків Пласту ст.пл. Олександр Аргат, ОЗО. Пластуни представили учасникам круглого столу досвід Пласту у вирішенні проблемних питань виховання дітей та молоді, а також презентували ряд цьогорічних пластових проектів і програм. Велике зацікавлення у педагогів викликав досвід пластунів у вихованні духовності, а також система самоуправління в пластових гуртках і куренях. Відбулася цікава дискусія і обмін думками.

Цей круглий стіл ще раз підтвердив, що Пласт має оригінальні новаторські педагогічні знахідки, які є цікавими і корисними для професійних педагогів.Bookmark and Share