ПЛАСТ ПРОВІВ V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ „ДИТЯЧІ МРІЇ”


Метою фестивалю „Дитячі мрії” є сприяння творчому розвитку та естетичному вихованню обдарованих дітей. Учасниками фестивалю стали понад 100 талановитих дітей із різних куточків України: Києва, Львова, Дніпропетровська, Тернополя, Івано-Франківська, Луцька, Рівного, інших міст. Конкурсна програма фестивалю передбачала виступи дітей віком від 4 до 12 років у п’яти номінаціях: “Маленькі віртуози”, “Пісенний калейдоскоп”, “Танцювальна фантазія”, “Театральні мрійники”, “Умілі ручки”. Цього року легендою фестивалю стали пригоди улюбленого всіма кумедного ведмедика Вінні-Пуха. Щоб надати можливість дітям вперше представити свій талант зі сцени у веселій дружній атмосфері організаторами було підготовлено триденну ігрову програму. Адже важливо було не тільки виділити переможців конкурсних змагань, але й дати творче заохочення всім його учасникам.
Основні заходи фестивалю проходили 17 вересня, - це Пісенний калейдоскоп, конкурси „Театральні мрійники”, „Танцювальна фантазія” та інші. Ввечері для учасників фестивалю відбулися відкриті творчі майстерні і зустріч із членами популярного гурту „Ґринджоли”. 18 вересня було організовано велику гру старовиним містом. Програма була надзвичайно насиченою і залишила у всіх дітей яскраві враження і спогади на все життя. Справді, та атмосфера творчості і емоційного піднесення, яку сформували організатори, не могла не залишити сліду в душі кожного учасника.

Пласт щороку проводить багато заходів мистецького спрямування для дітей і юнацтва. Лише цього року вже відбулися фестиваль „Дитячі мрії”, мистецький табір „Метаморфози”, планується проведення всеукраїнського фестивалю „Орликіада” тощо. В названих заходах візьмуть участь близько 4 тис. дітей і молоді України. За словами Голови Крайової Пластової Ради Олександра Сича, Пласт робить вагомий внесок у виховання творчих здібностей і плекання поваги до рідної культури у дітей і молоді України.


Bookmark and Share