ЛІДЕР ГУРТУ „ТАРТАК” САШКО ПОЛОЖИНСЬКИЙ ВИРІШИВ СТАТИ СКАУТОМ, А КИЇВСЬКІЙ СТАНИЦІ ПЛАСТУ – 15 РОКІВ


Учасниками заходу стали понад 200 пластунів, батьки та члени Пластприяту. Головною подією святкування було прийняття в почесні члени Станиці Київ улюбленця пластової молоді лідера гурту „Тартак” Сашка Положинського. Нагадаємо, що Положинський є не єдиною знаменитістю, яка вирішила продовжити своє життя ставши скаутом. Кілька років тому почесним пластуном став нинішній Президент України (а тоді Прем’єр-Міністр) Віктор Ющенко. Почесними пластунами є також народні депутати Ігор Юхновський та Юрій Криворучко. Ідеали скаутінгу притягують до себе мільйони молодих людей по всьому світі і політики та молодіжні кумири не можуть не рахуватися з цим.

Захід розпочався презентацією фільму про життя київських пластунів і фотопрезентацією, потім відбулася урочиста збірка-відкриття з молитвою і підняттям Державого прапору України. Членів Станиці привітав Начальний Пластун пл.сен. Л.Романків, СМ. Під час урочистостей пластуни прийняли в Почесні члени Станиці лідера гурту „Тартак”. Програма продовжилася мистецькими виступами юних пластунів. Завершився захід символічним „Многая літа” для своєї станиці, а також спільним поїданням торта із п’ятнадцятьма свічками – по одній за кожен рік існування Станиці-іменинниці.

Для Станиці Київ 15-річчя створення – подія, яка дає можливість розповісти про свої досягнення, проаналізувати свою діяльність, а також розказати про власні плани. Станиця щороку проводить масу заходів для дітей та молоді Києва і є помітним чинником у молодіжному житті столиці. Достатньо назвати хоча б всеукраїнський мистецький фестиваль „Орликіада”, Дні Пласту у Києві на День Незалежності України, чисельні молодіжні табори та інші заходи. В Станиці з дітьми працюють понад 80 дорослих волонтерів, частина яких була відзначена спеціальними номінаціями на конкурсі „Волонтер року”. Київські пластуни є учасниками чисельних соціальних молодіжних програм і проектів.Bookmark and Share