Пластуни в комісіях по підготовці державних програм


Результатом її діяльності стали зміни до пропонованої старим урядом програми у дусі "патріотичного виховання" лише на прикладах звитяги часів ІІ Світової війни та трудових загонів молоді на дійсно программу національно-патріотичного виховання в умовах країни, що розвивається. Майже всі пропозиції висловлені Пластом, а це і акцент на розвиток громадських ініціатив у цій сфері, і плекання образу народу-переможця на зміну існуючим трагічним культам, були внесені у проект. Зараз програма подана до профільного комітету (очолює представниця КПУ Катерина Самойлик). Наступним кроком після розгляду її в комітеті має бути винисення на розгляд ВРУ. Чи станеться це ще перед виборами - будемо сподіватися.

Пласт зарекомендував себе як активний гравець у громадсько-державних стосунках, тому він є запрошений до формування державної програми щодо реалізації Конвенціїї ООН про права дитини в Україні на 2006-2015 рр. Не має змісту говорити про те, яке важливе місце вказана Конвенція відіграє у євроінтенраційних процесах та у визнанні України на міжнародному рівні. Великим позитивом є те, що ПРО ООН та Міністерство запросило Пласт разом з інішими організаціями вносити свої пропозиції до програми. На черговому засіданні гурпи по підготовці програми, яка відбулася 19 жовтня 2005 року у м. Києві, учасникам було роздано проекти "Концепції", "Плану дій" та власне "Програми" з пропозицією вносити свої правки. До Пласту, як до однієї з найвпливовіших орагнізацій у роботі з дітьми, було висловлено окреме прохання щодо активної участі в процесі підготовки. Всіх бажаючим долучитися до даного процесу чи просто отримати існуючі матеріали, просимо звертатися за адресою plas_kps@ukr.net з темою повідомлення Programa OON, або за телефоном 8 050 380 05 15 (Славко Юрчишин).

Пласт все більше завойовує авторитет серед всіх учасників процесу виховання підростаючого покоління. Давайте ж виправдовувати цей авторитет !Bookmark and Share