Студенти Сумського державного університету оберуть ректора і деканів. Студентських. Прямим таємним голосуванням


Тепер кожен студент зможе прийти на виборчу дільницю і проголосувати за свого кандидата. Відповідні зміні до виборчої системи були закріплені в новому положенні про студентське самоврядування СумДУ.

Вибори студентського ректора і студентських деканів вирішили рознести в часі. Вибори студентських деканів відбудуться в грудні цього року. Вибори студентського ректора в березні-квітні наступного.

Для того щоб зареєструватися кандидатом на посаду студректора потрібно зібрати 300 підписів (загальна кількість студентів ВУЗу близько 8 тисяч).

Представників у виборчу комісію (по два від кожного факультету) обирають конференції студентів факультетів. Вже в найближчий час комісія приступить до роботи.

Крім того було прийнято рішення про надання автономії студентському самоврядуванню медичного факультету (тепер вже інститут в рамка СумДУ). Це і зрозуміло - медики відокремлені територіально. Їх навчальні корпуси знаходяться окремо від інших. Крім того вони мають свою специфіку навчання.Bookmark and Share