Перші відгуки про законопроект НДЛМ "Про студентське самоврядування в Україні " №8470


Артем Коновалов, віце-президент Харківської спілки студентської молоді зазначив: "Законопроект актуальний і широкий, але, нажаль, не досить глибокий, у деяких положеннях віддалений від реалій громадського самоврядування студентів і аспірантів. Структура самоврядування вибудовується зверху вниз монопольно, не враховано самовизначення академічних груп і гуртожитків, визначення учасників академічної громади є аморфним. Безперечною перевагою проекту є гарантованість представлення студентів у органах управління вузу, ґрунтовного фінансування та реєстрації як юридичної особи".

Голова Студентської ради ХІБМ Альона Михайловська зауважила про велику кількість технологічних помилок у тексті.

Заступник Голови Органу студентського самоврядування НТУ "ХПІ" Наталія Матвійчук висловила занепокоєння щодо реалізації цього законопроекту в крупних вузів, відсутності прямого студентського самоврядування на рівнях факультетів і підрозділів, рівністю чисельної репрезентації факультетів.

Студент ХСЕІ Євген Даниленко висловив думку щодо нераціональності запропонованої структури в невеликих вищих навчальних закладах.

Студент НТУ "ХПІ" Костянтин Шевченко запропонував у законі прописати запоруки грошової винагороди співробітникам студентського самоврядування.Bookmark and Share