Рівненські прихильники Віктора Ющенка вшанували пам’ять загиблих від голодомору та допомогли ще живим свідкам тих страшних подій


На обліку у „Всеукраїнському Об’єднанню Ветеранів” таких нараховується близько 20. Вони прийшли у цей день згадати усіх тих, хто поліг на полі бою з голодною смертю. А таких за свідченнями очевидців було чимало. За підрахунками активіста ветеранської організації, історика за освітою, Володимира Лавренова від часу листопадового перевороту 17 року ХХ ст. до 1948 року було знищено близько 51 млн. українців. Про це свідчать і цифри наведені ним по перепису населення: тоді коли у Москві населення становило 71 млн., в Україні мешкали 77 млн. чоловік. „Сьогодні ж Ви знаєте яка демографічна ситуація склалася у нашій країні – підсумовує Володимир Лавренов.- Це свідчить про цілеспрямоване знищення українців як нації та отримало в тлумачних словниках назву „етноцид””.
Перед присутніми ветеранами слово мали не лише старші люди, але й діти та внуки, батьки яких були учасниками тих страшних подій. Зокрема, перед присутніми виступили керівник приймальні Президента в Рівненській області Михайло Бузинарський та голова виконкому міської організації Політичної партії Віктора Ющенка „Наша Україна” Сергій Паладійчук. Слово мали і керівники міської та обласної організацій „Всеукраїнського Об’єднання Ветеранів” Володимир Пазурець та Євген Здирко. Усі виступаючі говорили про той страшний час з болем, згадуючи поіменно своїх родичів, які загинули у часи лихоліття. Трагедія, що торкнулася усіх та кожного цього року була легалізованою Президентом Віктором Ющенком та увійшла до календарів українців навічно.
... і не зійшло сонце
і знялася буря
і налетіли чорні ворони
і почувся скрегіт зубів
і кільчився страх
і реготала біда
і блискав голод
і гриміло ридання
і цілували постріли
і вагітніла земля
мільйонами
на очах світу
на очах Бога
торжествував чорт
і світ німів
і ридав Господь...
Bookmark and Share