Народний Союз "Наша Україна" інформує:


Створено Кіровоградську обласну організацію "Молодіжного Союзу Наша Україна":

В суботу, 26 листопада, відбулася установча конференція Кіровоградської обласної організації "Молодіжного Союзу Наша Україна" , у роботі якої взяли участь 44 делегати з чотирьох міст та семи районів області. На конференції було обрано керівні органи організації - Раду з дев’яти чоловік та голову. Установча конференція прийняла звернення до молоді Кіровоградщини, в якому закликає молодих людей, "яким не байдужа доля своїх близьких та України", проявити політичну активність.
Як повідомлялося, установчій з’їзд "Молодіжного Союзу Наша Україна" відбувся 22 жовтня, наразі в Україні створено 15 обласних організації "Молодіжного Союзу"


Чернівці обрали молодіжного лідера і вийшли на міжнародний рівень:

19 листопада у Чернівцях відбулась установча конференція ВГО "Молодіжний Союз Наша Україна". Учасників конференції привітали члени Президії Ради обласної організації "Нашої України" Микола Малярчук та Артем Горбатюк. Головою "Молодіжного Союзу Наша Україна" в області було обрано Сергія Добржанського.
25 листопада 2005 року у Братиславі, Словаччина, відбулась зустріч голови Громадсько-демократичної організації Словаччини Мароша Кемені з головою Молодіжного Союзу Наша України Сергієм Добржанським, які поділилися досвідом створення та розбудови молодіжних організацій в Словаччині та Україні, здійснили обмін інформацією про діяльність своїх організацій та домовилися про подальшу співпрацю. Марош Кемені заявив, що йому надзвичайно приємно співпрацювати з організацією, яка побудована на демократичних засадах та відстоює права громадян.


Створено молодіжне крило Донецької обласної "Нашої України":

26 листопада в Донецьку рішенням установчої конференції створена Донецька обласна організація "Молодіжний Союз Наша Украна". У конференції взяли участь більш 120 делегатів партії "Народний Союз Наша Україна", що прибули зі всієї області. Відкрив конференцію глава обласної організації "Народного Союзу Наша Україна" Антон Клименко. Він звернувся з вітанням до делегатів та підкреслив важливість цієї події. За словами Антона Клименка, молодь є опорою партії, особливо прогресивне студентство. Молодіжне крило Донецької обласної парторганізації очолив член політради партії "Наша Україна", заступник глави Донецької міської організації Андрій Фіщук, який на виборах 2002 року очолював донецьку обласну Коаліцію молоді "Наша Україна", а в період останніх президентських виборів був регіональним координатором Всеукраїнського молодіжного проекту "Студентська хвиля", спрямованого на підтримку Віктора Ющенка.


У Черкасах утворено молодіжне крило партії Ющенка:

26 листопада у Черкасах відбулися установчі збори Черкаської регіональної організації "Молодіжний Союз Наша Україна". В роботі установчої конференції взяли участь 87 молодих активістів організації. Рішення про утворення Черкаської регіональної організації "Молодіжний Союз Наша Україна" прийнято одноголосно. Головою регіональної організації "Молодіжний Союз Наша Україна" обрали члена партії, капітана команди КВН Черкаського інституту пожежної безпеки Олексія Хандуся.
Також обрано Раду молодіжної партійної організації, числом у 20 чоловік від запланованої загальної кількості в 35 чоловік (інші будуть дообрані в подальшому).
Наприкінці конференції привітати молодих однопартійців прийшло в повному складі керівництво обласної партійної організації "Народний Союз Наша Україна" на чолі із головою обласного осередку партії Олександром Черевком.
Bookmark and Share