Якби Президентом був я !


Приз за «Оригінальність та творчість під час презентації есе» отримала Христина ЦЯПАЛО, студентка Львівського інституту внутрішнніх справ.

Вони вибороли нагороди у другому турі конкурсу - усній презентації есе серед 10 претендентів, яка відбулося в суботу у приміщенні Києво-Могилянської академії. Загалом на конкурс було надіслано 66 студентських робіт з усієї України, які оцінювалися суддями (правниками з Києва, Львова, Торонто, Брюселю) за критеріями логічності, художньої форми, повноти висвітлення питань.

«Конкурс однозначно вдався та викликав інтерес студентів, ми вже зараз думаємо, як заохотити більше студентів до участі в наступному році,»- сказав Юрій КУШНІР, координатор проекту.

Роботи 10-ти фіналістів конкурсу будуть розміщені на інтернет- сторінці конкурсу (www.bestpresident.in.ua), опубліковані в окремій збірці та представлені до уваги Президента України.

Організатором першого конкурсу виступила Канадсько-Українська Парламентарна Програма (КУПП), яка протягом 15 років проводить конкурсний відбір студентів для стажування в парламенті Канади.

Для додаткової інформації звертайтеся: Координаційний центр Канадсько-Української Парламентської Програми:
+38 067 209 17 72
+38 044 270 61 18Bookmark and Share