У першу річницю Помаранчевої революції нова українська влада отримала чергового ляпасу


У першу річницю Помаранчевої революції нова українська влада отримала чергового ляпасу. Український суд та прокуратура залишили на свободі небезпечного злочинця Миколу Безсалова.
Прибувши до Сумської області з Донецької, полковник Безсалов отримав посаду заступника начальника УМВС в Сумській області. За його безпосередньої участі були організовані провокації проти студентського містечка у місті Суми, влітку 2004 року. М. Безсалов безпосередньо очолював операції з затримки сумських студентів, що йшли походом до Києва, в серпні 2004 року. Під час проведення виборів президента України він організовував терористичні групи з числа працівників міліції та кримінального елементу з Донецького регіону, які займалися погромами виборчих дільниць, організацією провокацій та залякуванням населення області. На рахунку новітніх терористів та їх лідера десятки постраждалих членів виборчих комісій, активістів штабів в усій області. За ці злочинні дії Безсалов отримав від української влади пенсію, перспективи гарної роботи від попередніх хазяїв та право на нічим не обґрунтовану свободу. Під час засідання суду, підсудний Безсалов свою вину не визнав, а факт проведення судового процесу проти нього розцінив, як політичні репресії.
Для нас безсумнівним фактом є те, що свобода злочинця Безсалова куплена в українських чиновників від правосуддя.
Ми звертаємося до всіх громадсько-політичних сил, яким не байдужі ідеї Майдану, у справі організації належного покарання для одного з найодіозніших керівників області часів режиму Кучми-Януковича-Щербаня. На нашій землі правда може запанувати лише тоді, коли буде подоланий синдром непокараного зла. В іншому разі реваншисти завжди будуть сподіватися на свій шанс і на п’яту колону, яку нова влада великодушно залишає в своїх лавах. Вимагаємо повторного розслідування всіх аспектів справи Безсалова. Також вимагаємо притягнення до відповідальності всіх, хто «відмазував» від справедливого вироку правосуддя.


Bookmark and Share