Хомутиннік: вибори – іспит молоді на громадсько-політичну зрілість


Напередодні парламентських виборів Правління Союзу молоді регіонів України вирішило скликати ІІ черговий з’їзд, аби визначити стратегічні напрями розвитку організації на наступний період. На початку своєї доповіді на з’їзді Віталій Хомутиннік підбив підсумки роботи СМРУ за попередні роки:

«Загальна чисельність організації на сьогодні складає понад 100 тис. членів. Активно працюють всі 27 регіональних організацій. СМРУ нараховує 270 первинних осередків по всій країні. Постійно діє Секретаріат організації, в якому на постійній основі працює сім осіб».

«Можу впевнено сказати: Союз молоді регіонів України за ці роки суттєво посилив свій склад кількісно та якісно. Ми вийшли на високий професійний рівень та можемо по праву називатися найсильнішою та найактивнішою молодіжною громадською організацією в Україні».

Також пан Хомутиннік зазначає, що СМРУ має всі необхідні ресурси для проведення будь-яких акцій протесту: «За 2005 рік організація провела велику кількість масових акції по всіх регіонах України, які отримали розуміння та підтримку широких верств населення. Протягом року країна була охоплена масовими акціями протесту СМРУ проти дій нової влади».

«Але я не хочу, щоб у делегатів з’їзду склалось враження, що СМРУ останній час займається лише політичними акціями, – зауважує переобраний голова. – Серед поточної діяльності організації достатньо заходів, які направлені на широкий загал молоді і працюють на загальний імідж організації. Ми проводимо різноманітні форуми, навчальні семінари для студентів, співпрацюємо з іншими молодіжними організаціями».

Віталій Хомутиннік окреслив пріоритетні плани СМРУ на майбутнє.

«На цьому етапі Союз молоді регіонів України повинен сконцентрувати увагу на активній участі у передвиборчій кампанії, надаючи максимальну допомогу Партії регіонів».

«Однак ми ставимо за мету не тільки провести наших активістів до рад різного рівня, але після виборів делегувати своїх представників для роботи у виконавчій владі. Впевнений, що представники молоді будуть значно краще працювати, ніж багато літніх та непрофесійних держслужбовців. Вважаю за необхідне зазначити, що організація повинна приділити увагу роботі зі студентською та сільською молоддю».

«Серед важливих пріоритетів співпраці ми вважаємо співпрацю з представниками молоді з Російської Федерації. На минулих вихідних ми відвідали з’їзд партії «Єдина Росія». До речі, у них кожен четвертий член партії є молодою людиною. І в цьому Партії регіонів потрібно брати приклад. Союз молоді регіонів України планує підписати угоду про співпрацю з молодіжним крилом Єдиної Росії – «Молода гвардія Єдиної Росії».

Наостанок Віталій Юрійович наголосив: «незабаром розпочнеться кампанія з виборів до законодавчих органів влади. Молодь повинна підійти до них, як до свого іспиту на громадсько-політичну зрілість».

Від автора:
Звичайно, як і кожній силі, «Союзу молоді регіонів України» протистоять інші сили. Але він має добру славу серед своїх прихильників, адже діє не тільки словами, але й справами. «Як дбаєш, – кажуть люди, – так і маєш».
Як ви знаєте, «Молодіжна Правда» подає інформацію про діяльність різних молодіжних організацій. Але якщо проаналізувати матеріали, можна зробити висновок, що найбільш енергійно діючою з них є СМРУ, адже вона постійно створює інформаційні приводи: проводить акції, ініціює ухвалення законів, критикує чи схвалює вчинки певних чиновників, державних діячів – одним словом, займає активну громадсько-політичну позицію.

Bookmark and Share