Ректор уник відповідальності за участь у фальсифікації ?


Любі друзі ! Шановне панство ! Вам пишуть із Донбасу Володимир Лісковий та Сергій Богатирьов - люди, які свого часу були активними учасниками президентських виборчих перегонів на боці Віктора Ющенка, які в жорстоких умовах брали участь у агітації за нашого народного кандидата, а згодом, попри спротив місцевої влади, - у подіях на помаранчевому Майдані.

Ми глибоко занепокоєні загрозливою суспільною ситуацією, що нині склалася у Донбасі. Як відомо, після виборів Президента на керівних постах місцевої влади на Сході України залишилися переважно ті ж самі люди, як і керували нами за час в правління Кучми і Януковича. Подолавши панічний жах, який охопив було їх у перші тижні правління нової влади, вони знову підняли голови продовжують вершити антинародні справи з тією ж завзятістю, що і кілька років тому. Ми це не вважаємо добрим.

Так, наприклад, ректор Донецького університету торгівлі ім. Туган-Барановського пан Шубін під час виборів 2004 року очолював у шахтарській столиці виборчий штаб кандидата від влади В.Януковича. Як громадянин він, звичайно, мав таке право. Але !

Але під час вирішального, як тоді здавалося владі, другого туру він відрядив до Сумської області кілька десятків студентів свого ВУЗу нібито для проходження практики. У дійсності ж кожен з цих хлопців і дівчат мав чітке завдання - якнайбільше разів проголосувати за Віктора Януковича за відкріпними талонами, виготовленими у великій кількості. Мова йшла чи то про 20, чи то по 23 відкріпні посвідчення для кожного студента.

Ця афера була викрита випадково - одна з студенток, можливо у нетверезому стані, забула в гуртожитку свою частину "документів" і їх було вилучено у якості речових доказів. Після перемоги Віктора Ющенка за даними фактами були порушені кримінальні справи, де пан Щукін проходив як співучасник, а подекуди й орган затор фальсифікацій. Проте...

Проте, як тільки для ректора почало тхнути смаженим...в н швидко перейшов до лав партії Юлії Тимошеко, намагаючись уникнути покарання. І сталося неймовірне – він його таки уникнув. І що найгірше, він не став після цього на шлях виправлення, не відсторонився від політики взагалі, не став на бік команди Віктора Ющенка - ні. Замість цього він розпочав готувати своїх таки студентів – тепер і вже до парламентських виборів 2006 року. На чийому боці працює ректор донецького вузу – здогадатись неважко. Кримінальні ж справи проти нього, вірогідно, були кимось дуже надійно сховані під сукно.

На наш погляд, це є жахливим порушенням законодавства в умовах бездіяльності правоохоронних органів і прокуратури.

І це не єдина проблема, яку потерпають нац онально-демократичн сили у східному регіоні. Так, у Донецькій області реанімована вже майже з-за меж забуття Партія Регіонів усіма правдами і неправдами активно проводить своїх людей на керівні пости у партіях Блоку Юлії Тимошенко. Фактично під контроль регіоналів потрапляє "підготовка" до виборів-2006, а природньою метою їх є зірвати і приректи на крах у найбільшому за чисельністю населення виборців регіоні. Керівником обласного відділу освіти призначений пан Соловйов, який є діючим членом Партії Регіонів. З огляду на те, що йому стають підзвітними керівники усіх ВУЗів, профтехучилищ і технікумів області, неважко здогадатися, до чого це може призвести під час парламентських виборів.

До складу Ради Донецької міської організації НСНУ, до першої п`ятірки, увійшли люди, які брали активну участь у з`їзді сепаратистів у Сєверськодонецьку, виступали на тому з`їзді з трибуни і всіляко висловлювали ворожість до помаранчевого табору та його вірних симпатиків. Тепер ці люди керуватимуть Радою НСНУ у мільйонній шахтарській столиці. І можете бути впевненими - вони зроблять усе, аби НСНУ отримало якнайменше голосів у Донбасі.

Ми, Володимир Лісковий і Сергій Богатирьов, разом з кількома однодумцями провели в Києві на Майдані 16 днів. Ми працювали в команді Ющенка протягом всіх трьох турів виборів, подекуди серйозно ризикуючи власним здоров`ям. Ми вважаємо, що таке байдуже ставлення до Донбасу в умовах жорстоко передвиборчої боротьби абсолютно неприпустимим може повести за собою трагічні наслідки.

Шановне панство! Ми переконливо просимо вас надати цю інформацію до центральних штабів НСНУ і Блоку Юлії Тимошенко, бо ще не запізно прийняти міри і принаймні частково виправити допущені помилки.Bookmark and Share