Херсонська ФРІ тренує студентів


По-перше, учасники дізналися, чим круглий стіл відрізняється від звичайного квадратного – відсутністю “гострих кутів”, тобто всі присутні, особливо запрошені, можуть вільно висловити свою думку та дозволити це зробити іншим. Результатом проведення круглого столу може бути резолюція чи інший документ.
Другою частиною тренінгу були правила поведінки на круглих столах, прес-конференціях та інших офіційних заходах і порядок складання прес-релізів. Найважливіше – бути розкутим, приязним та дружнім, посміхатися та не ховати обличчя. Спілкуючись, а особливо виступаючи, треба використовувати зміну тону голосу та робити невеличкі паузи, і ні в якому разі не слід заповнювати їх звуками “а”, “о”, “е” тощо. Небажано проповідувати, підвищувати голос, говорити сухо чи метушливо.
Прес-релізи, для зручності, друкуються на бланку організації, що провидить певний захід з вказівкою телефону людини до якої можна звертатися з додатковими питаннями. Надіславши прес-реліз, треба передзвонити журналістам і нагадати про це, а після публікації бажано подякувати за написання матеріалу.
В якості "домашнього завдання" всім присутнім було потрібно скласти прес-релізи. Учасникам сподобався тренінг і вони звернулися до Фундації регіональних ініціатив організувати ряд подібних тренінгів для активних студентів.
Bookmark and Share