“Помаранчевий листопад ” очима Волинських школярів


За словами директора закладу Олексанадра Мишковця, минулого року школярі активно підтримували Народного Президента і Помаранчеву революцію. У коридорах школи на перервах неодноразово проходили демонстрації прихильників Віктора Андрійовича Ющенка, в яких брали участь і молодші школярі, і старшокласники. Пан Олександр згадує, як вчителі, зі сльозами на очах, заходили до учительської, бо спостерігати за солідарністю і щирістю учасників “шкільної акції” не вистачало сил. Перші революційні плакати з’явилися у вікнах початкових класів Луцької гімназії №4, на яких акуратним почерком виводилось: “Ющенко – наш Президент!”. Цього року діти з задоволенням малювали події, які рік тому стали доленосними в житті України.

Нагородити юних художників прийшли Голова Волинської обласної організації “Молодіжний Союз Наша Україна” Наталя Фірко та її заступник – Сергій Адамчук. Грамоти, м’які іграшки та солодощі отримали:
• за перше місце –Буліга Ольга 3(7)-В кл., Грисько Оксана 4-Г кл., Губіна Олександра 3(7)-Б кл.;
• за друге місце – Гаврилюк Єлизавета 3(7)-В кл., Садовий Ігор – П 4-Б кл., Талімончук Анна –1(5)-А кл.
• за третє місце: Базенко Олександра –3(7)-Г кл., Січкарчук Марія – 3(7)-А кл., Пашичук Вадим – 3(7)-А, Шостак Марія – 3(7)-А кл.
Луцька гімназія №4 один з найкращих освітніх закладів області, її випускники без проблем вступають до пристижних вищих навчальних закладів України. Директору, як і учительському складу гімназії, є чим пишатися, адже саме вони виховують нові і свідомі покоління молоді.

Bookmark and Share