Участь у конкурсі письмових робіт «Європейська та євроатлантична інтеграція очима молоді» зможе взяти участь молодь всієї України


Інформаційний центр НАТО у Празі та Центр прав людини «Древо життя» розпочали розробку формату співробництва за програмою «Європейська та євроатлантична інтеграція крізь призму якості життя». З цією метою Харків відвідали директор центру Збинек Павлачек та перший секретар Посольства Чеської Республіки Ян Падьоурек.

Як повідомив Збинек Павлачек за підсумками перемовин з активом Центру прав людини «Древо життя» та членами комісії з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Громадської колегії при голові ХОДА, за участі представника головного управління зовнішньоекономічної діяльності та євроінтеграції Харківської ОДА Валерія Резнікова, що проходили пізно увечері в надзвичайно теплій і дружній атмосфері, визначено кілька етапів спільної роботи. Зокрема, планується наступного року на Харківщині провести кілька спільних інформаційних заходів за фінансової підтримки від МЗС Чеської Республіки. На початку 2006 року представники Центру прав людини “Древо життя”, комісії з питань європейської та євроатланичної інтеграції Громадської колегії при голові ХОДА, журналісти, мають здійснити ознайомчий візит до Центру інформації НАТО у Празі, який успішно діє кілька років.

Як зазаначила Тамара Трацевич, голова Ради Центру прав людини «Древо життя» та голова комісії з питань євро- та євроатлантичної інтеграції Громадської колегії, чеські партнери планують долучитися до реалізації програми Центру «Європейська та євроатлантична інтерація крізь призму якості життя», що реалізовується протягом більше року і вже підтримана Міжнародним фондом «Відродження», Фондом ім.Фрідріха Еберта, добродійниками. До участі в програмі планується також залучити і Харківську облдержадміністрацію, оскільки проект реалізовується в рамцях Державної програми інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. В програмних публічних заходах громадськість матиме можливість не тільки отримати неупереджену інформацію, але й висловити власну думку, взявши участь в дискусіях, вікторинах, до яких буде залучено громадськість як обласного центру, так і районів, і перший з них - віддалений Краснокутський. А в молодіжному конкурсі письмових робіт «Європейська та євроатлантична інтеграція очима молоді» зможе взяти участь молодь всієї України.

Центр Прав Людини "ДРЕВО ЖИТТЯ"

Контакти:
Тамара Трацевич, голова Ради Центру прав людини “Древо життя”
61103, Харків, вул.23 Серпня 55 “Б”, к.41
тел. +38(057)343-07-07 e-ail:life_tree@vil.com.ua


Bookmark and Share