“Студентський закон” зустріли тернопільські студенти


В обговоренні перспектив розвитку студентського самоврядування приймали участь представники тернопільського управління у справах сім’ї, молоді та спорту(УССМ), лідери громадської студентської думки і експерти.

Круглий стіл відкрив депутат парламенту «Студентської республіки» - Андрій Савчинський. У своєму привітанні він зазначив, що звернення держави до молоді вже є проривом у розвитку країни. Але молодь повинна розуміти, що дуже багато залежить не тільки від закону, а й від самої молоді, від її дієвості, рішучості та ініціативності.

Під час обговорення на круглому столі представники тернопільського УССМ підтримали ідею фінансування осередків студентських урядів. Законопроектом передбачене фінансування у розмірі 1% від бюджету вищого навчального закладу. Представники влади вважають, що фінансування піде на користь студентському уряду. На думку представника управління у справах сім’ї та молоді - Володимира Болоела таке фінансування збільшить відповідальність студентів за свої дії та надасть більше можливостей представникам студентського уряду.

Наприкінці зустрічі гості побажали студентам щоб студентські роки запам’яталися їм як період розквіту, і лишили у пам’яті найкращі спогади, зичили молоді більше рішучості і наснаги, адже молодь - це сила, яка може подолати будь що !

Bookmark and Share