Студентам окремий закон


Протягом чотирьох годин тривало обговорення проекту закону, ініціаторами розробки якого виступила Народно-демократична ліга молоді.. Представники студентських рад Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного університету та Херсонського державного аграрного університету висловили чимало зауважень, пропозицій щодо покращення законопроекту. Зокрема внесено пропозиції щодо механізмів реалізації цього законопроекту, повноважень Голови студентської ради, заступників голови та голів постійно діючих комісій. Учасниками обговорення було внесено поправки також до статей в яких йшлося про співпрацю з адміністрацією навчального закладу. Гаряча дискусія лише підтвердила актуальність та необхідність законодавчого забезпечення права студентства на участь в управлінні вузівським життям.
Підбиваючи підсумки обговорення, заступник голови Херсонської обласної організації НДЛМ Євген Криницький завірив, що усі пропозиції будуть неодмінно доведені до відома парламентарів, оскільки законопроект вже внесено та зареєстровано у Верховній Раді України.
Круглий стіл з обговорення законопроекту було ініційовано обласною організацією НДЛМ та проведено при підтримці студентського самоврядування Херсонського державного університету.

Bookmark and Share

Свитшот толстовка серый без принта серый свитшот без принта мужской.