Молодіжні організації Львова підтримають Олексу ГУДИМУ на посаду міського голови


Документ підписала низка молодіжних організацій, серед яких, зокрема, “Українська народна молодь”, Львівська філія Української студентської спілки, Львівський Молодий Рух, молодіжне об’єднання “Нові люди”, Фонд підтримки молодіжних демократичних ініціатив.

Як повідомив заступник голови Львівського Молодого Руху Василь ШПЕК, молодь переконана, що обрання міським головою Олекси ГУДИМИ забезпечить львів’янам добробут та упевненість у майбутньому, розвиток та вдосконалення господарки міста, виконання важливих для молоді програм соціального, економічного та культурного значення.

За словами Василя ШПЕКА, свій вибір на користь Олекси ГУДИМИ молодь зробила цілком свідомо. “Саме він виступає за виділення коштів із продажу “Криворіжсталі” на молодіжне житлове кредитування, хоче будувати молодіжне житло у Львові, опікується відновленням у місті дитячих садочків”, - наголосив Василь ШПЕК.

Меморандумом його автори задекларували створення Коаліції молодіжних організацій Львівщини на підтримку народного депутата України Олекси ГУДИМИ на посаду міського голови.

Bookmark and Share