Про розвиток мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонської області


Обласна державна адміністрація затвердила стратегічний план розвитку мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) у Херсонській області на 2006-2010 роки. Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Борис Сіленков від 06 грудня 2005 року №1365 “Про розвиток мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонської області”. Розпорядженням, зокрема, затверджені очікувані кількісні та якісні показники діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2005 рік, граничну чисельність Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, рекомендовані мінімальні нормативи матеріально-технічного забезпечення районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Згідно документу, райдержадміністраціям необхідно затвердити структуру та штати районних ЦСССДМ, вжити заходів щодо укомплектування ЦСССДМ із структурою і штатами, забезпечити неухильне виконання плану створення селищних та сільських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також вжити заходів по дотриманню вимог щодо матеріально-технічного забезпечення районних ЦСССДМ.

Розпорядженням, зокрема, рекомендовано міським, сільським та селищним головам забезпечити виконання завдань стосовно міських, селищних, сільських ЦСССДМ.Bookmark and Share