У ЛЬВІВСЬКІЙ РИМО-КАТОЛИЦЬКІЙ СЕМІНАРІЇ ВІДБУЛИСЯ ОБЛЕЧИНИ В СУТАНИ СЕМИ СЕМІНАРИСТІВ


... восьмеро семінаристів стали кандидатами до дияконату і священства. Про це Західну інформаційну корпорацію повідомив львівський кореспондент радіо «Ватикан» і Католицького Інформаційного Агентства Костянтин Чавага.
Всі вони родом з Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської і Чернівецької областей. Ще для чотирьох семінаристів, котрі походять з Луцької дієцезії, що розташована на терені Волинської й Рівненської областей, така подія відбудеться в неділю, 11 грудня, в римо-католицькій катедрі Луцька. У тому храмі двоє семінаристів будуть урочисто зодягнені в духовну одежу, інших двох семінаристів приймуть до числа кандидатів в диякони і священики. У римо-католицькій семінарії сутани починають носити на третьому курсі навчання.

Кардинал Мар’ян Яворський, котрий є ректором Львівської Вищої Духовної Семінарії РКЦ, у своїй проповіді звернувся до семінаристів з такими словами: “Хочу вірити сказаному вашими наставниками й тими, хто зодягнув нині сутани й прийняті до кандидатури, що ви свідомі свого вчинку, даючи слово Господую.” Львівський митрополит побажав своїм семінаристам якнайкраще підготуватися до прийняття священичих свячень.
Після Служби Божої о. пралат Станіслав Коляно, котрий є духовним отцем у семінарії, склав подяку батькам і родичам семінаристів та запросив усіх гостей до оглядин Вищої Духовної Семінарії. Майбутні священики підготували невеличкий концерт духовних пісень.

У цьому навчальному році у Львівській Вищій Духовній Семінарії РКЦ, яка знаходиться у Брюховичах, вчаться 39 семінаристів з Львівської Архідієцезії, 8 – з Луцької дієцезії, 9 монахів паллотинів і 4 монахи василіяни.

Bookmark and Share